Csornai Margit Kórház

Csorna egészségügyi intézményei közé tartozik a Csornai Margit Kórház. Címe: 9300 Csorna, Soproni út 64.

A kórházban jellemzően fekvőbeteg-ellátás és járóbeteg-szakrendelés is működik; az elérhető osztályok intézményenként eltérnek.

Elérhető szakterületek: Sebész, Nőgyógyász.

Elérhetőségek

Cím9300 Csorna, Soproni út 64.
Telefonszám(96) 590-500
Weboldalhttps://www.margitkorhaz.hu/
Intézmény típusaKórház
AkadálymentesítésAkadálymentesített

Szakrendelések, szakterületek

Gyakori kérdések

Hol található a Csornai Margit Kórház?

A Csornai Margit Kórház címe: 9300 Csorna, Soproni út 64.

Mi a Csornai Margit Kórház telefonszáma?

A Csornai Margit Kórház telefonszáma: (96) 590-500.

Milyen szakrendelések érhetők el itt: Csornai Margit Kórház?

A nyilvántartott szakterületek: Sebész, Nőgyógyász. A teljes kínálat ennél bővebb lehet, ezt az intézménynél érdemes ellenőrizni.

Akadálymentesített a Csornai Margit Kórház?

Igen, az intézmény akadálymentesített.

Megközelítés, térkép

9300 Csorna, Soproni út 64.

Útvonaltervezés · Megnyitás OpenStreetMapen

További intézmények a környéken