Erkel Gyógyszertár

Az Erkel Gyógyszertár Budapest VIII. kerületében található gyógyszertár. Címe: 1087 Budapest, Luther U. 4.. fszt3.

A nyilvántartás szerint vényköteles gyógyszerek kiadására is jogosult.

Nyitvatartás

Hétfő–Péntek08:00-19:00, Sa 08:00-13:00

Ünnepnapokon és ügyeleti rendben a nyitvatartás eltérhet.

Elérhetőségek

Cím1087 Budapest, Luther U. 4.. fszt3
KerületBudapest VIII. kerület
Telefonszám+36 1 333 3362
E-mailerkelpatika.budapest@gmail.com
Vényköteles gyógyszerKiváltható
AkadálymentesítésRészlegesen akadálymentesített

Gyakori kérdések

Hol található az Erkel Gyógyszertár?

Az Erkel Gyógyszertár címe: 1087 Budapest, Luther U. 4.. fszt3. Budapest VIII. kerületében található.

Mikor van nyitva az Erkel Gyógyszertár?

Nyitvatartás: Hétfő–Péntek: 08:00-19:00, Sa 08:00-13:00. Ünnepnapokon és ügyeleti rendben ettől eltérhet, ezért érdemes telefonon egyeztetni.

Mi az Erkel Gyógyszertár telefonszáma?

Az Erkel Gyógyszertár telefonszáma: +36 1 333 3362.

Kiváltható vényköteles gyógyszer itt: Erkel Gyógyszertár?

Igen, a nyilvántartás szerint vényköteles gyógyszerek kiadására is jogosult gyógyszertár.

Megközelítés, térkép

1087 Budapest, Luther U. 4.. fszt3

Útvonaltervezés · Megnyitás OpenStreetMapen

További gyógyszertárak a környéken