Börzsöny Gyógyszertár

A Börzsöny Gyógyszertár Budapest IX. kerületének egyik gyógyszertára. Címe: 1098 Budapest, Börzsöny U. 19.

A nyilvántartás szerint vényköteles gyógyszerek kiadására is jogosult.

Nyitvatartás

Hétfő–Péntek08:00-20:00

Ünnepnapokon és ügyeleti rendben a nyitvatartás eltérhet.

Elérhetőségek

Cím1098 Budapest, Börzsöny U. 19.
KerületBudapest IX. kerület
Telefonszám+36 1 280 6787
Vényköteles gyógyszerKiváltható
AkadálymentesítésRészlegesen akadálymentesített

Gyakori kérdések

Hol található a Börzsöny Gyógyszertár?

A Börzsöny Gyógyszertár címe: 1098 Budapest, Börzsöny U. 19. Budapest IX. kerületében található.

Mikor van nyitva a Börzsöny Gyógyszertár?

Nyitvatartás: Hétfő–Péntek: 08:00-20:00. Ünnepnapokon és ügyeleti rendben ettől eltérhet, ezért érdemes telefonon egyeztetni.

Mi a Börzsöny Gyógyszertár telefonszáma?

A Börzsöny Gyógyszertár telefonszáma: +36 1 280 6787.

Kiváltható vényköteles gyógyszer itt: Börzsöny Gyógyszertár?

Igen, a nyilvántartás szerint vényköteles gyógyszerek kiadására is jogosult gyógyszertár.

Megközelítés, térkép

1098 Budapest, Börzsöny U. 19.

Útvonaltervezés · Megnyitás OpenStreetMapen

További gyógyszertárak a környéken