Nadály Gyógyszertár

A Nadály Gyógyszertár Budapest III. kerületében található gyógyszertár. Címe: 1039 Budapest, Rákóczi U. 36.

A nyilvántartás szerint vényköteles gyógyszerek kiadására is jogosult.

Nyitvatartás

Hétfő–Péntek08:00-20:00
Szombat09:00-14:00

Ünnepnapokon és ügyeleti rendben a nyitvatartás eltérhet.

Elérhetőségek

Cím1039 Budapest, Rákóczi U. 36.
KerületBudapest III. kerület
Telefonszám+36 1 250 8610
Weboldalhttps://benu.hu/nadaly-gyogyszertar-budapest-iii
E-mailnadaly@BENUgyogyszertar.hu
Vényköteles gyógyszerKiváltható

Gyakori kérdések

Hol található a Nadály Gyógyszertár?

A Nadály Gyógyszertár címe: 1039 Budapest, Rákóczi U. 36. Budapest III. kerületében található.

Mikor van nyitva a Nadály Gyógyszertár?

Nyitvatartás: Hétfő–Péntek: 08:00-20:00; Szombat: 09:00-14:00. Ünnepnapokon és ügyeleti rendben ettől eltérhet, ezért érdemes telefonon egyeztetni.

Mi a Nadály Gyógyszertár telefonszáma?

A Nadály Gyógyszertár telefonszáma: +36 1 250 8610.

Kiváltható vényköteles gyógyszer itt: Nadály Gyógyszertár?

Igen, a nyilvántartás szerint vényköteles gyógyszerek kiadására is jogosult gyógyszertár.

Megközelítés, térkép

1039 Budapest, Rákóczi U. 36.

Útvonaltervezés · Megnyitás OpenStreetMapen

További gyógyszertárak a környéken