Gyógyüzlet Kft

A Gyógyüzlet Kft Budapest IX. kerületében található. Címe: 1205 Budapest, Kossuth Lajos U. 177.

Az üzletben gyógyászati segédeszközök vásárolhatók, egy részük társadalombiztosítási támogatással is.

Nyitvatartás

NyitvatartásMo-Sa 10:00-20:00; Su 10:00-19:00; PH off

Elérhetőségek

Cím1205 Budapest, Kossuth Lajos U. 177.
KerületBudapest IX. kerület
Telefonszám+36 30 080 3906
Weboldalhttps://gyogyuzlet.hu
E-mailrendeles@gyogyuzlet.hu
AkadálymentesítésAkadálymentesített

Gyakori kérdések

Hol található a Gyógyüzlet Kft?

A Gyógyüzlet Kft címe: 1205 Budapest, Kossuth Lajos U. 177.

Mi a Gyógyüzlet Kft telefonszáma?

A Gyógyüzlet Kft telefonszáma: +36 30 080 3906.

Mikor tart nyitva a Gyógyüzlet Kft?

Nyitvatartás: Nyitvatartás: Mo-Sa 10:00-20:00; Su 10:00-19:00; PH off.

Megközelítés, térkép

1205 Budapest, Kossuth Lajos U. 177.

Útvonaltervezés · Megnyitás OpenStreetMapen

A környéken