Vas Vármegyei Markusovszky Egyetemi Oktatókórház

A Vas Vármegyei Markusovszky Egyetemi Oktatókórház Szombathely egyik egészségügyi intézménye. Címe: 9700 Szombathely, Markusovszky u. 5.

A kórházban jellemzően fekvőbeteg-ellátás és járóbeteg-szakrendelés is működik; az elérhető osztályok intézményenként eltérnek.

Elérhető szakterületek: Belgyógyász, Geriáter, Endokrinológus, Sebész, Szülésznő, Nőgyógyász, Csecsemő - gyermekgyógyász, Gyermektüdőgyógyász, Gyermek gasztroentológus, Gyermekszemész, Gyermekneurológus, Szemész, Neurológus, Ortopédus, Traumatológus, Urológus, Klinikai Onkológus, Reumatológus, Infektológus, Szájsebész, Tüdőgyógyász, Angiológus, Allergológus, Gasztroenterológus, Érsebész, Idegsebész, Kardiológus, Fül-orr-gégész.

Elérhetőségek

Cím9700 Szombathely, Markusovszky u. 5.
Telefonszám(94) 311542
Weboldalhttps://markusovszky.hu
E-mailtitkarsag@markusovszky.hu
Intézmény típusaKórház
Sürgősségi ellátásElérhető

Szakrendelések, szakterületek

Gyakori kérdések

Hol található a Vas Vármegyei Markusovszky Egyetemi Oktatókórház?

A Vas Vármegyei Markusovszky Egyetemi Oktatókórház címe: 9700 Szombathely, Markusovszky u. 5.

Mi a Vas Vármegyei Markusovszky Egyetemi Oktatókórház telefonszáma?

A Vas Vármegyei Markusovszky Egyetemi Oktatókórház telefonszáma: (94) 311542.

Milyen szakrendelések érhetők el itt: Vas Vármegyei Markusovszky Egyetemi Oktatókórház?

A nyilvántartott szakterületek: Belgyógyász, Geriáter, Endokrinológus, Sebész, Szülésznő, Nőgyógyász, Csecsemő - gyermekgyógyász, Gyermektüdőgyógyász, Gyermek gasztroentológus, Gyermekszemész, Gyermekneurológus, Szemész, Neurológus, Ortopédus, Traumatológus, Urológus, Klinikai Onkológus, Reumatológus, Infektológus, Szájsebész, Tüdőgyógyász, Angiológus, Allergológus, Gasztroenterológus, Érsebész, Idegsebész, Kardiológus, Fül-orr-gégész. A teljes kínálat ennél bővebb lehet, ezt az intézménynél érdemes ellenőrizni.

Megközelítés, térkép

9700 Szombathely, Markusovszky u. 5.

Útvonaltervezés · Megnyitás OpenStreetMapen

További intézmények a környéken