PatikaPlus Gyógyszertár

Nagyatád gyógyszertárai közé tartozik a PatikaPlus Gyógyszertár. Címe: 7500 Nagyatád, Szabadság U. 38.

A Patikaplus hálózatának tagja.

A nyilvántartás szerint vényköteles gyógyszerek kiadására is jogosult.

Elérhetőségek

Cím7500 Nagyatád, Szabadság U. 38.
Telefonszám+36 82 504 130
Weboldalhttps://patikaplus.hu/
E-mailinfo@patikaplus.hu
HálózatPatikaplus
Vényköteles gyógyszerKiváltható

Gyakori kérdések

Hol található a PatikaPlus Gyógyszertár?

A PatikaPlus Gyógyszertár címe: 7500 Nagyatád, Szabadság U. 38.

Mi a PatikaPlus Gyógyszertár telefonszáma?

A PatikaPlus Gyógyszertár telefonszáma: +36 82 504 130.

Kiváltható vényköteles gyógyszer itt: PatikaPlus Gyógyszertár?

Igen, a nyilvántartás szerint vényköteles gyógyszerek kiadására is jogosult gyógyszertár.

Megközelítés, térkép

7500 Nagyatád, Szabadság U. 38.

Útvonaltervezés · Megnyitás OpenStreetMapen

További gyógyszertárak a környéken